0
Your Cart

Kariyer

KARİYER YOLCULUĞUNUZA SECRETUMA İLE DAVAM ETMEK İSTİYORSUNUZ

Secretuma Pharma , Kozmetik ve dermatolojik ürünler ile takviye gıda, vitaminler ve destek ürünler üretmektedir.Kariyer yolculuğunuza bizimle devam etmek isteyen adaylarımız için hazırladığımız Başvuru rehberini inceleyin .

Başvuru Rehberi

Nasıl başvuruda bulunabilirim?

Secretuma Kariyer için başvurularınızı kariyer@secretuma.com ‘a iletebilirsiniz. Farklı kaynaklardan başvuru kabul edilmemektedir.

Sürecimle ilgili nasıl bilgi alabilirim?

Sürece dahil olmanız durumunda süreç hakkında bilgilendirmeler İnsan Kaynakları tarafından telefon/mail üzerinden gerçekleştirilecektir.

Sürece nasıl dahil olabilirim?

Kozmetik ürünler ,İlaç geliştirme ,klinik çalışmalarda yetkinliğe sahip adaylarımız ile Kozmetik Pazarlama ,İş geliştirme alanlarında adaylarımız başvurularını mail yoluyla iletebilirler.

Management Trainee başvurusu yapabilir miyim?

Management Trainee ilanlarımız ilgili sayfamız üzerinden yayınlanmaktadır. Sürece dahil olmak isteyen adaylar ile telefon/mail yolu ile iletişime geçilerek ,süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Secretuma‘da zorunlu/yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum, nasıl başvurabilirim?

Secretuma‘da kısa dönemli ve zorunlu staj programımız bulunmamaktadır. Üniversite öğrencilerine en az iki akademik dönem çalışacak şekilde çeşitli departmanlarda part-time çalışma imkanı sunuyoruz.Başvurunuzu mail ile iletebilirsiniz.